Svečių vainikas

Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas
Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas Svečių vainikas
Kodas: DOV113

Pasiteirauti apie prekę

Pasiteirauti apie prekę

Svečių vainikas

Pasirinkite pageidaujamas savybes:

Dydis:
Tekstas:
Sveikinimas:
Rašalo pagalvėlių kiekis:
* Spalvos:





25.00 EUR
Kiekis:  

Medinis paveikslas "Svečių vainikas​", papuoštas Jūsų šventės svečių pirštų antspaudais (lapeliais) taps šiltu Jūsų šventės atsiminimu ir jaukia namų puošmena. Šis paveikslas skirtas Jūsų šventei: vestuvėms, jubiliejui, krikštynoms, vestuvių metinėms, išleistuvėms​.

Paveikslo dydis - A3 (29,7x42cm).
Rekomenduojamas svečių skaičius - apie 50.
  ​​ Ant paveikslo galima rašyti visomis rašymo priemonėmis, tad po kiekvienu lapeliu svečiai gali palikti savo vardą ar trumpą palinkėjimą (pvz. laimės).
Paveikslas įrėmintas mediniais baltai dažytais rėmeliais. Rėmeliai yra skirti paveikslą kabinti ant sienos. Norint išlaikyti medžio jausmą ir jaukumą, paveikslas rėminamas be stiklo.   ​​ Prie paveikslo taip pat gausite lapelį su instrukcija svečiams bei 1 spalvos rašalo pagalvėlę. Būtina pasirinkti rašalo pagalvėlės spalvą, kitaip negalėsite įsidėti produkto į krepšelį! Norėdami įsigyti daugiau rašalo pagalvėlių, pasirinkite norimą rašalo pagalvėlių kiekį bei spalvas. Šventės metu rekomenduojame šalia padėti drėgnų servėtėlių dažams nusivalyti.
Vokas Pasirinkę paveikslą su tekstu, žemiau įrašykite pageidaujamą tekstą (šventės pavadinimą ar šventės kaltininkų vardus ir šventės datą), kuris bus atspausdintas ant paveikslo. Lietuviškus tekstus prašome pateikti su lietuviškomis raidėmis (t.y "nešvepluojant"). Paveikslo su tekstu maketavimas ir gamyba vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas.   Užsakymą pateikus ir patvirtinus iki 12 val., išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Apie išsiuntimą Jūs visada būsite informuoti el. paštu.​