Saulėtų šv.Velykų

Saulėtų šv.Velykų Saulėtų šv.Velykų
-20 %
Saulėtų šv.Velykų Saulėtų šv.Velykų
Kodas: ATV095

Pasiteirauti apie prekę

Pasiteirauti apie prekę

Saulėtų šv.Velykų

Pasirinkite pageidaujamas savybes:

Tekstas:
Atviruko tipas:
3.61 EUR
4.50 EUR
Kiekis:  

Medinis atvirukas su užrašu "Saulėtų Šventų Velykų!", kuris tiks pasveikinti ir nudžiuginti draugus bei artimuosius pavasario atgimimo proga​​.

Atviruko dydis 108 x 154 mm   ​​ Atvirukas supakuotas kartu su C6 (114 x 162 mm) dydžio popieriniu voku.
Sveikinimo žodžius šiame mediniame atviruke galite įrašyti ranka visomis rašymo priemonėmis arba pasirinkti, kad mes juos atspausdintumėme.   ​​ Nesivarginkite ieškodami artimiausio pašto skyriaus, kur galėtumėte išsiųsti atviruką. Sveikinimo atviruką mes išsiųsime už Jus. Jums tereiks tvirtinant užsakymą nurodyti adresą žmogaus, kuriam norite nusiųsti sveikinimą.
Vokas Pasirinkę atviruką su tekstu šiek tiek žemiau įrašykite Jūsų pageidaujamą tekstą, kuris bus atspausdintas ant atviruko. Vėliau, el. paštu gausite atviruko maketą. Atvirukas bus gaminamas tik patvirtinus maketą. Lietuviškus tekstus prašome pateikti su lietuviškomis raidėmis (t.y "nešvepluojant"). Atvirukų su tekstu maketavimas ir gamyba vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas.   Atvirukų užsakymą pateikus ir patvirtinus iki 12 val., išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Apie išsiuntimą Jūs visada būsite informuoti el. paštu.