Neapsakomai gera

Neapsakomai gera Neapsakomai gera
Neapsakomai gera Neapsakomai gera
Kodas: PAV092

Pasiteirauti apie prekę

Pasiteirauti apie prekę

Neapsakomai gera

Pasirinkite pageidaujamas savybes:

Dydis:
Sveikinimas:
16.00 EUR
Kiekis:  

Medinis paveikslas "Neapsakomai gera", kuris nuspalvins Jūsų namus, pripildys juos džiugia nuotaika ir suteiks jaukumo. Šis paveikslas kasdiens primins kaip gera mylėti!

Paveikslo dydis A4 (21x29,7cm)   Vokas​​ Užsakymą pateikus ir patvirtinus iki 12 val., išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Apie išsiuntimą Jūs visada būsite informuoti el. paštu.​
Paveikslas įrėmintas mediniais baltai dažytais rėmeliais. Rėmeliai yra universalūs, tad paveikslas gali būti tiek kabinamas, tiek pastatomas. Norint išlaikyti medžio jausmą ir jaukumą, paveikslas rėminamas be stiklo.   Vokas​​​​ Jeigu paveikslą ruošiatės dovanoti, siūlome uždėti sveikinimą antroje paveikslo pusėje. Pasirinkę sveikinimą nugarėlėje, žemiau įrašykite pageidaujamą tekstą, kuris bus atspausdintas ant medinės kortelės ir priklijuotas antroje paveiklso pusėje. Lietuviškus tekstus prašome pateikti su lietuviškomis raidėmis (t.y "nešvepluojant"). Paveikslo su sveikinimu nugarėlėje maketavimas ir gamyba vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas.