Mes draugiški aplinkai

Esame, kuriame ir mąstome draugiškai aplinkai. Tiek medžio lapai, tiek užrašinėms gaminti naudojamas popierius yra sertifikuoti FSC ir PEFC organizacijų, kurios garantuoja, kad miškai kertami, laikantis standartų, atsodinami bei atsakingai prižiūrimi. Nuo 2015 m. prisijungėme prie iniciatyvos, kurios tikslas - skatinti gamtos išteklių tausojimą ir poveikio klimatui mažinimą.

"Cozywood" produktų gamyboje naudojamos tik natūralios ir draugiškos aplinkai medžiagos. Medžio lapai sudaryti iš 98% natūralios medienos ir 2% gamtoje greitai suyrančios celiuliozės. Jeigu lygintumėme popieriaus ar medžio lapams pagaminti reikalingų išteklių kiekį, nustebtumėte, jog gaminant medžio lapus sunaudojama net 5 KARTUS MAŽIAU MEDIENOS, nei popieriaus gamyboje!

Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti saugojant ir puoselėjant gamtą. Paskatinti gražios ir ilgametės partnerių iniciatyvos, su visa savo komanda prisidėjome prie medžių sodinimo talkos, kurios metu miške buvo pasodinta keli tūkstančiai naujų medelių. Daugiau galite sužinoti čia.

Manome, kad turime gyventi iš vien su gamta, neskriaudžiant jos. Kurti verslą taip, kad verslo idėjos ir atsakingai naudojami gamtos ištekliai nekenktų visuomenei ir ateitiems kartoms.