Kvietimas VANDENS SIMFONIJA

Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA
Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA Kvietimas VANDENS SIMFONIJA
Kodas: KVV019

Pasiteirauti apie prekę

Pasiteirauti apie prekę

Kvietimas VANDENS SIMFONIJA

Pasirinkite pageidaujamas savybes:

Tekstas:
Personalizacija (svečių vardai):
Vokas kvietimui:
3.84 EUR
Kiekis:  

Išskirtinai ant itin plono, lankstaus medžio pagaminti vestuvių kvietimai "Vandens simfonija". Vestuves organizuojate ant jūros kranto? O galbūt vanduo, jūra bei vandenynas jūsų meilės istorijoje turi išskirtinę reikšmę? Tai romantiškas, vandens gelmes perteikiantis kvietimas. Kvietimo tekstą pritaikysime bei pakoreguosime pagal jūsų individualius pageidavimus, įrašykite visus juos teksto laukelyje.

Kvietimo dydis 108x154mm   ​​ Užsakant didesnį kiekį kvietimų, pritaikysime Jums nuolaidą:
     10-19 vnt. - 10
%       20-29 vnt. - 15%
     30-49 vnt. - 20%       50< - 25
% 
Įvedus kvietimų kiekio skaičių į kiekio langelį, nuolaidą sistema pritaikys automatiškai.

Perkant kvietimus stalo kortelių ir medinių vokų užsakymui taikoma -25% nuolaida.
Į kvietimo kainą jau yra įskaičiuotas Jūsų norimo teksto užrašymas. Teksto įrašymo laukelyje įrašykite jaunųjų vardus, vestuvių datą ir kitą svarbią šventės informaciją. Vėliau, el. paštu gausite kvietimo maketą. Kvietimai bus gaminami tik patvirtinus maketą. Lietuviškus tekstus prašome pateikti su lietuviškomis raidėmis.   ​​ Jeigu pageidaujate, kvietimai gali būti personalizuoti, t.y. su svečių vardais. Pasirinkus kvietimų personalizaciją, kiekvieno jūsų kviečiamo svečio vardą įrašysime į kvietimą. Svečių vardus prašome įrašyti į personalizacijos teksto laukelį, nurodant tikslius kreipinius (pvz, Mieli Tėveliai, Jonai ir Kristina).
Vokas Papildomai siūlome užsakyti vokus kvietimams. Voko dydis – C6. Vokas pagamintas iš kraftinio popieriaus. Į voko kainą jau yra įskaičiuotas norimo teksto maketavimas ir spausdinimas.   Kvietimų su tekstu gamyba vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas.