Kaip užsisakyti

Užsakymo pateikimas susideda iš kelių žingsnių.

Jeigu esate registruotas vartotojas, kad galėtumėte pateikti užsakymą, turite prisijungti prie savo profilio, puslapio viršuje spausdami „Prisijungti“.
Jeigu puslapyje perkate pirmą kartą arba vartotojo profilio neturite, galite registruotis arba užsakymą pateikti paprastai. Registracija pirkimui nėra būtina (išskyrus prekybos partnerius).

1.Prekių pasirinkimas

Norėdami užsakyti prekes Cozywood.lt parduotuvėje, naršydami kataloge turite susidėti norimas prekes į krepšelį.
Pasirinkę prekę (pvz. atvirukas „Svajonės mėnulyje“) ir jos pageidaujamas savybes spaudžiate „Į krepšelį“.
Virš prekės atsiras užrašas, informuojantis, kad krepšelis sėkmingai papildytas, o viršutiniame dešiniajame kampe matysite atitinkamą prekių ir kainos sumą. Toliau naršydami kataloge galite rinktis kitas norimas prekes ir pildyti prekių krepšelį.

2. Prekių krepšelio peržiūra

Peržiūrėti savo pasirinktų produktų krepšelį ir visas į jį sudėtas prekes galite paspaudus ant „Prekių krepšelis“

Krepšelio peržiūros metu galite redaguoti jo turinį – keisti konkrečios prekės kiekį, pašalinti prekę.
Šioje užsakymo pateikimo stadijoje yra 3 pasirinkimai:
1. Tęsti apsipirkimą. Jeigu yra poreikis dar pridėti prekių į krepšelį, šiuo pasirinkimu grįžtama į puslapio pradžią ir galima toliau naršyti prekių kataloge.
2. Panaudoti kuponą. Jeigu turite galiojantį nuolaidos kodą, įveskite jį į tam skirtą laukelį ir paspauskite „Panaudoti kuponą“. Krepšelio suma pasikeis atitinkamai pagal kodo suteikiamą nuolaidą. Kuponą reikia aktyvuoti prieš formuojant užsakymą.
3. Formuoti užsakymą. Paspaudus šį pasirinkimą tvirtinamas prekių krepšelis ir pereinama į sekantį užsakymo pateikimo žingsnį – asmeninių ir pristatymo duomenų nurodymą.

3. Užsakymo formavimas

Šiame užsakymo žingsnyje:
1. Jūsų asmeninė informacija Įrašoma Jūsų asmeninė informacija. Visi laukeliai privalomi.
2. Jūsų adresas. Šioje skiltyje rašomas užsakymą teikiančio asmens adresas.
3. Jeigu užsakymas teikiamas ir bus apmokamas įmonės vardu, reikia pažymėti pasirinkimą „Juridinis asmuo“. Prie siunčiamų prekių bus pridėta PVM sąskaita-faktūra.
4. Šis pasirinkimas paliekamas pažymėtas varnele, jei užsakote prekes sau, t.y., esate mokėtojas ir gavėjas.
Jei norite, kad užsakytos prekės būtų išsiųstos kitu adresu, pavyzdžiui, jei užsakote atviruką su sveikinimu ir norite, kad jį išsiųstume tiesiogiai adresatui, tuomet varnelę reikia atžymėti. Tai padarius atsiras papildoma skiltis gavėjo kontaktiniams duomenims įrašyti.
5. Pristatymo būdas. Šioje skiltyje pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą.
6. Apmokėjimo būdas. Turite pasirinkti, kokiu būdu apmokėsite užsakymą.
Apmokėjimo galimybes įtakoja ir pristatymo būdo pasirinkimas. Pasirinkus „mokėjimą grynais“, Omniva paštomatuose galima mokėti tik su banko kortele, o atsiimant mūsų biure – tik grynais.
7. Komentaras prie užsakymo. Šis laukelis nėra privalomas. Jame galite pateikti papildomą informaciją dėl užsakymo.
8. Tvirtinti užsakymą. Pažymėję, kad sutinkate su taisyklėmis, tvirtinkite užsakymą. Jis bus pateiktas mūsų sistemoje, o el. paštu gausite tai patvirtinantį laišką. Vėliau el. paštu gausite automatinius laiškus apie kintančią užsakymo būseną.

 

Kilus klausimams kreipkitės telefonu +370 674 55209 arba el. paštu uzsakymai@cozywood.com