Pirkimo-pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šiose taisyklėse yra nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių užsakymo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė remiantis galiojančiais LR teisės aktais.

Prekių Pirkėjas registracijos metu pažymėjęs varnele laukelį "Su taisyklėmis sutinku" ir paspaudęs mygtuką „Registruotis" patvirtina, kad perskaitė šias taisykles ir su jomis sutinka.

 

2. Asmens duomenų apsauga

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys (vardas, adresas, el. pašto adresas ir pan.) bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame neatskleisti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

 

3. Prekių užsakymas ir pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamas prekes ir sudėjęs jas į prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Tvirtinti užsakymą“.

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs taisyklėse aprašytą apmokėjimo už prekes būdą, nesumoka už prekes per 5 darbo dienas.

 

4. Apmokėjimo tvarka

Atsiskaityti už pasirinktas prekes galima vienu iš šių išvardintų būdų:

4.1. Mokėjimas pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, perveskite pinigus į mūsų sąskaitą Jums įprastu būdu: savarankiškai prisijunkite prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikite išankstinį pavedimą, pagal mūsų pateiktą sąskaitą arba nuvykite į Jūsų pasirinktą banko skyrių ir atlikite išankstinį pavedimą pagal mūsų pateiktą sąskaitą.

4.2. PayPal – Visa, MasterCard ir kitos mokėjimo kortelės. Pasirinkus šį atsiskaitymo už prekes būdą, jūs būsite nukreipti į PayPal bankinę sistemą. 

4.3. Paysera.lt - Bankai, Maxima, RKiosk ir kt. Pasirinkus šį atsiskaitymo už prekes būdą, jūs būsite nukreipti į Paysera.lt bankinę sistemą. Pasirinkus šį atsiskaitymo už prekes būdą atsakomybė už duomenų saugumą tenka www.paysera.lt. Ši sistema administruojama "Paysera LT", UAB, Mėnulio g. 7, LT-04326 Vilnius, Lietuva.

 

5. Prekių pristatymas

5.1.Visos jūsų užsakytos prekės keliauja su siuntų sekimo numeriu (track number). Priklausomai nuo šalies į kurią prekės bus siunčiamos jos gali būti pristatomos per kurjerį, į paštomatą arba paštu.

5.2. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti negu nurodyta www.cozywood.lt puslapyje dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

5.3. Jeigu pristatymo adresas, telefonas neteisingas arba siuntos neatsiėmėte/nepriėmėte per 7 dienas, tai siunta grąžinama mums atgal į biurą ir saugoma 12 mėn. nuo išsiuntimo datos. Per šį laiko tarpą užsakymą galite atsiimti pas mus biure arba susimokėti už siuntimą dar kartą ir siunta bus išsiųsta pakartotinai.

 

6. Prekių grąžinimas

6.1 Prekes pirkėjas turi teisę grąžinti ar pasikeiti. Pagal LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymą Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ ir pagal LR Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymą Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

6.2 Jei norite prekę grąžinti - tai galite padaryti per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo. Prekių grąžinimas negalimas jei užsakymas buvo individualus (t.y klientas įsigijo individualiai sukūrtą produktą pagal jo pageidavimus).

6.3 Jei norite gražinti prekę(es) praneškite apie tai elektroniniu paštu uzsakymai@cozywood.com ir nurodykite savo vardą, pavardę, užsakymo nr., prekės pavadinimą, sąskaitos faktūros Nr., kurią gavote kartu su prekėmis, grąžinimo priežastį, taip pat nurodykite banko sąskaitos Nr., kur pervesti Jūsų sumokėtus pinigus.

6.4. Grąžinama prekė privalo būti pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nenaudota, nepažeistos etiketės. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga ir netinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti už grąžinamą prekę pirkėjo sumokėtų pinigų. Pinigai už pristatymą nėra grąžinami.

6.5. Už prekes, kurios grąžinamos laikantis šių taisyklių, pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami per 2-7 darbo dienas nuo prekių pristatymo pardavėjui dienos.

6.6. Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, įsipareigojame pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis prekėmis arba pirkėjo pageidavimu, grąžinti už prekes sumokėtus pinigus. Prekių grąžinimo išlaidos tenka pardavėjui.

 

7. Baigiamosios nuostatos

7.1. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

www.cozywood.lt