Gimtadienių kalendorius

Gimtadienių kalendorius
Gimtadienių kalendorius
Kodas: DOV010

Pasiteirauti apie prekę

Pasiteirauti apie prekę

Gimtadienių kalendorius

Pasirinkite pageidaujamas savybes:

Sveikinimas:
20.00 EUR
Kiekis:  

Medinis gimtadienių kalendorius, kuriame ant jaukaus medžio paviršiaus galėsite sužymėti visų Jums artimų žmonių gimtadienius. Tai jauki ir praktiška dovana, kuri papuoš namus ir kartu primins apie svarbias šventes.

Gimtadienių kalendoriaus dydis A3 (420 x 297 mm).      
Gimtadienių kalendorius įrėmintas mediniais baltai dažytais rėmeliais. Rėmeliai yra skirti paveikslą kabinti ant sienos. Norint išlaikyti medžio jausmą ir jaukumą, paveikslas rėminamas be stiklo.   ​​ Ant gimtadienių kalendoriaus galima rašyti visomis rašymo priemonėmis.
Vokas Jeigu gimtadienių kalendorių ruošiatės dovanoti, siūlome uždėti sveikinimą antroje pusėje. Pasirinkę sveikinimą nugarėlėje, žemiau įrašykite pageidaujamą tekstą, kuris bus atspausdintas ant medinės kortelės ir priklijuotas antroje paveiklso pusėje. Lietuviškus tekstus prašome pateikti su lietuviškomis raidėmis (t.y "nešvepluojant"). Paveikslo su sveikinimu nugarėlėje maketavimas ir gamyba vidutiniškai užtrunka 2-3 darbo dienas.   Užsakymą pateikus ir patvirtinus iki 12 val., išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Apie išsiuntimą Jūs visada būsite informuoti el. paštu.