D.U.K.

• Ar galima ant medinių atvirukų ranka užrašyti tekstą?

Taip, ant mūsų produkcijos galima užrašyti daugeliu įprastinių rašymo priemonių, todėl ant medžio mikroplaušo atviruko ranka galėsite užrašyti sveikinimo tekstą ar palinkėjimą. Dėl medžio porėtumo rekomenduojame vengti rašyti skystą rašalą turinčiais rašikliais - plunksnomis.


• Ar lūžta mediniai atvirukai?

Kaip ir popierinius atvirukus, medinius taip pat galima suplėšyti ar perlekti. Tačiau, net perlenkus medinį atviruką pagal medžio mikroplaušo kryptį, ant jo nelieka lenkimo žymės ir jį galima sėkmingai toliau naudoti. Tad daugeliu atveju medinis atvirukas netik nenusileidžia popieriniam, bet ir lenkia jį savo išskirtinumu.


• Ar galite įrašyti sveikinimo tekstus ?

Taip, pasirinkus atviruką su teksto užrašymo paslauga ar paveikslą su sveikinimu nugarėlėje, įrašysime Jūsų pateiktus sveikinimo žodžius. Atviruko maketą Jums visada išsiunčiame peržiūrai ir po Jūsų patvirtinimo jį pagaminame. 


• Kuo skiriasi atviruko tipas nelenktas nuo lenkto atviruko?

Nelenktas atvirukas yra atvirlaiškio tipo vienguba medžio plokštelė, sulenktas - atverčiamas atvirukas (kaip knyga).


• Kokio storio yra medžio lapai naudojami "Cozywood" produkcijai?

Medinių atvirukų, kvietimų storis priklausomai nuo medžio svyruoja nuo 0.4 mm iki 0.6 mm. 


• Ar užsisakytos prekės bus tokios kaip ir prekių katalogo nuotraukose?

Jūsų matomos spalvos ekrane gali priklausyti nuo jūsų monitoriaus nustatymų, taigi orginali produkto spalva gali skirtis. Be to, viskas gaminama iš natūralaus medžio mikroplaušo, tad kiekviena atvirutė, kvietimas ir pan. turės skirtingą tekstūrą, medžio rievių ir/ar šakų išsidėstymą.


• Ar gali mediniai atvirukai deformuotis, išsilenkti?

Visa mūsų produkcija yra iš 100% natūralaus medžio, "kvėpuojanti", todėl medinių atvirukų tiesumui gali turėti įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai. Nerekomenduojame produkcijos tiesinimui naudoti buitinių šilumos prietaisų (lygintuvai ir kt.) Saugojimui ar medžio tiesumui atstatyti užteks medinį atviruką palaikyti suspaustą tarp knygų.